Оздоровчий табір "Сонечко"

/Files/images/DSC04026.JPG

Свято дитинства.

У 1949 році за рішенням конгресу Міжнародної федерації жінок було засноване міжнародне свято – День Захисту дітей і проголошено його 1 червня, в перший день літа.

Відсвяткували це свято і вихованці Підвисоцького будинку дитячої та юнацької творчості, вихованці дитячого садочка «Пролісок» та діти, які відпочивають в оздоровчому пришкільному таборі «Сонечко». Свято розпочалося концертом, який підготували вихованці БДЮТ. Пісні про дитинство, про рідну землю і Україну, про найдорожчу матінку, звучали у виконанні Колінчак Каріни, Насібової Діани, Земського Роми, Захарченко Крістіни, Горошнюк Ясі та квартету в складі: Антошко Даші, Пламадяли Іри, Ямкової Діани, Степанюк Інни. Гарними танцювальними номерами порадували учні 1 класу – сучасним танцем «Ми маленькі діти» та вальсом, вальсом «Мама» зачарували глядачів учні 3 класу, а вихованці хореографічного гуртка підготували сучасний жартівливий танок та чаруючий вальс. Та найбільш зачарував глядачів і викликав оплески таночок «Карапузів» у виконання маленьких танцюристів дитячого садочка: Дудник Ульянки, Заплітної Даші, Вдовиченко Карінки та Кущак Софійки.

/Files/images/DSCN3079.JPG/Files/images/DSCN3099.JPG

Гарно і змістовно вели святковий концерт ведучі: Колінчак Каріна і Антошко Даша. Святковий концерт закінчився запальним танцювальним флешмобом. На закінчення свята усі присутні діти отримали смачне морозиво, яке їм закупив сільський голова І.Ф.Хащевацький.

Традиційно, на початку літа відкриває свої двері Підвисоцький БДЮТ для дітей, які відпочивають в пришкільних оздоровчих таборах Новоархангельського району. Педагоги БДЮТ підготували для хлопчиків та дівчаток цікаву та змістовну програму. Це екскурсії, розважальні та виховні заходи, змагання та туристичні походи і безліч розваг.

/Files/images/IMG_6298.JPGВідкриття табору/Files/images/IMG_6300.JPGВітання шле Земський Р, Калінчак К. та мол.хор. група/Files/images/IMG_6307.JPGПідняття прапора табору/Files/images/IMG_6347.JPGШаховий турнір/Files/images/IMG_6360.JPGТуристичний похід/Files/images/IMG_6410.JPGЕкскурсія на завод "Караван"/Files/images/IMG_6440.JPGРетро-музей/Files/images/IMG_6507.JPGТуристична естафета/Files/images/IMG_6530.JPG/Files/images/IMG_6547.JPGВ гостях у казки/Files/images/IMG_6575.JPG"Ріпка"/Files/images/IMG_6591.JPG/Files/images/IMG_6690.JPGЗакриття табору "Сонечко"


Кiлькiсть переглядiв: 158