ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ

"ЗА МИР І ЩАСТЯ В УКРАЇНІ"

Вихованці БДЮТ приєдналися до Всеукраїнської акції "За мир і щастя в Україні" та виразили у малюнках свої погляди на красиву, квітучу, мирну Україну. Участь в акції взяли: Мудракова Рая, Мудракова Діана, Жилєєва Наташа, Вовкодав Настя, Лаврик Катя, Горошнюк Яся, Гонта Таня, Сергієнко Максим, Плоп Іра - керівник гуртка "Юний художник" Ляховіцька Лариса Олександрівна.


/Files/images/IMG_1185.JPG/Files/images/2016-12-03 11-11-44.JPG


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Тренінгове заняття "Вчимося толерантності"

До Міжнародного Дня толерантності культорганізатором Підвисоцького БДЮТ Ткачук В.В. проведено тренінгове заняття "Вчимося толерантності", адже навчання починається з дітей. Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.Гуртківці познайомились з терміном "толерантність" та виготовили "Квітку толерантності".

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що переходу від війни до культури миру. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

/Files/images/2016-11-22 12-12-42.JPG/Files/images/2016-11-22 12-15-13.JPG


ДОБРОДІЙНІ АКЦІЇ

ПОСИЛКА ПОРАНЕНИМ ЗАХИСНИКАМ БАТЬКІВЩИНИ

Переглядаючи вечірні новини по телебаченню, педагогів БДЮТ зворушив виступ головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова, в якому було зазначено що пораненим бійцям потрібна змінна білизна. Педагоги спільно з гуртківцями організували акцію "Посилка пораненим", під час якої були зібрані кошти, на які закупили футболки. Вихованці гуртка "Бісероплетіння" спільно з педагогами БДЮТ виготовили обереги, намалювали малюнки і написали листи пораненим. Кожному пораненому діти до білизни додали висвячений оберіг, лист і малюнок та передали в лікарню.

/Files/images/IMG_5859.JPG/Files/images/IMG_5852.JPG

Акція "Зігрій солдата"

За ініціативи педагогічних колективів БДЮТ та школи на лінійці Миру було започатковано акцію "Зігрій солдата", в яку входить збір коштів для закупівлі зимового одягу, жителям села, які беруть участь в АТО. На зібрані кошти закуплено і відправлено нашим військовим термобілизну, декілька пар носків, рукавиці, балаклави , міні-аптечки з самими необхідними ліками та теплі листи і малюнки наших вихованців, виготовлені обереги на гуртках "Бісероплетіння" та "Макраме" і висвячені місцевим настоятелем церкви.


/Files/images/IMG_3706.JPG/Files/images/IMG_4059.JPG/Files/images/IMG_4060.JPG/Files/images/IMG_4061.JPG

/Files/images/IMG_4030.JPG/Files/images/IMG_3985.JPG


Акція

«Я Волноваха», «Я Донецьк», «Я Маріуполь» - під таким гаслом вихованці Підвисоцького БДЮТ спільно з керівниками гуртків Дудник С.П., Ткачук В.В., Сергієнко В.В., Сергієнко А.В., створили куточок пам'яті і провели акцію солідарності, на знак вічної пам’яті про невинно загублені душі українців. Учасники заходу запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання загиблих військовослужбовців та мирне населення нашої країни.

/Files/images/DSCN1419.JPG/Files/images/DSCN1423.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 140