Інформація про заклад

ПІДВИСОЦЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ (БУДИНОК ПІОНЕРІВ) ГОСТИННО ВІДКРИВ СВОЇ ДВЕРІ 1 ТРАВНЯ 1936 РОКУ

/Files/images/DSC04112.JPG

Адреса:

Кіровоградська обл..

Новоархангельський р-н

с. Підвисоке

вул.Миру 34

26122

тел..(05255) 43-1-47

Позашкільний навчальний заклад - складова системи позашкільної освіти, яка надає знання, формує навички, уміння, розвиває здібності і творчу фантазію дітей за їх уподобаннями та інтересами. Забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації, а також духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створюючи умови соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей і обдарувань учнів, що відвідують позашкільний заклад. Завдання позашкільної освіти полягає в тому, щоб розвивати в дитині творчі здібності, навчити певного виду діяльності та формування компетентностей, які допоможуть дитині зорієнтуватися в подальшому житті. Навчальний заклад приділяє велику увагу національно-патріотичному вихованню дітей та молоді,через масові виховні заходи, такі як: лінійки, тематичні вечори, змагання, мітинги-реквієми.

Проблема, над якою працює позашкільний заклад : «Формування і розвиток соціально-активної особистості з почуттям національної самосвідомості і патріотизму»

Мета:

- пошук ефективних шляхів навчання та виховання соціально-активної особистості, залучення вихованців до реалізації соціальних проектів;

- поглиблення знань з історії рідного краю; виховання поваги і гордості за свою Батьківщину.

/Files/images/IMG_7203.JPG/Files/images/DSCN0046 а.jpgКiлькiсть переглядiв: 209