ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня вихованці БДЮТ взяли участь у святковому концерті,присвяченому Дню Захисника України, який відбувся в Будинку Культури.

/Files/images/IMG_7570.JPG/Files/images/IMG_7601.JPG /Files/images/IMG_7577.JPG/Files/images/IMG_7536.JPG/Files/images/IMG_7543.JPG/Files/images/IMG_7551.JPG


14 жовтня 2016 рік


Козацькі забави

«Хай довіку слава лине,

про славних синів України»

По такій темі пройшов зональний виховний захід проведений з ініціативи педагогічного колективу Підвисоцького БДЮТ 8 жовтня на території парку с.Підвисоке. В заході взяли участь команди Тернівської, Покотилівської, Копенкуватської, Нерубайської, Кам’янецької та Підвисоцької ЗШ. Умовно команди називалися козацькими куренями. Біля святково прибраного куреня відбулося урочисте відкриття свята. Всіх присутніх привітав сільський голова. А потім сам «отаман Сірко» привітав всіх зі святом та зробив посвяту присутніх у козаки та козачки. Отаманів куренів провели через вогонь та воду, як годиться при посвяті молодих у козаки. Їм голили голови шаблею, мочили у діжці з водою, а потім урочисто вручили козацькі шаблі, щоб були добрими козаками і завжди захищали Україну – неньку від бусурманів. Керівники гуртків БДЮТ Дудник В.П., та Сергієнко О.А. заспівали пісню «Про атамана Сірка» - вірного сина українського народу. Далі отаман Сірко зі своїм кошовим та писарем пройшли між строєм козацьких куренів та шаблею і святою водою посвятили юне покоління у козаки та козачки.

Після урочистостей слово було надано куреням. Учасники куренів святково одягнені презентували свої курені девізами, речівками, мудрим словом та піснею.Найбільш дотепними та влучними в привітанні були представники Покотилівського куреня. А далі всі закрутилися в запальному гопаку. Один поперед одного юнаки показували танцювальні трюки. Та слід було і силу і спритність свою показати і юні учасники переключились на спортивно-розважальну естафету. Де і по колоді переправлялись, і в мішках бігали, і знання свої показували. А ще коня гнуздали і в кабака метали, палили вогнище і по купинах скакали. Кращими тут були Копенкувацький та Тернівський курені. А от найкраще свою історію знали представники Покотилівського та Тернівського куренів. Було завдання на час кожному куреню козака намалювати. Відмінно з цим справились усі, але найбільш удало вийшло у козаків Кам*янецького та Підвисоцього куренів.

Потім курені змагалися у перетягуванні канату, найсильнішими були учасники Нерубайського куреня. А ось у змаганні отаманів «Хто – кого» кращим був атаман Покотилівського куреня.Неабиякі таланти показали учасники заходу в конкурсі української козацької пісні. Тут найкращим були представники Копенкувацького і Нерубайського куренів та вокаліст Підвисоцького куреня Максим Кукурдза.

Після закінчення змагань всіх учасників почастували козацьким борщем, кашею та чаєм приготовленим під час змагань біля куренів.

/Files/images/IMG_7408.JPG/Files/images/IMG_7509.JPG /Files/images/IMG_7414.JPG/Files/images/IMG_7415.JPG/Files/images/IMG_7421.JPG/Files/images/IMG_7476.JPG /Files/images/IMG_7433.JPG/Files/images/IMG_7444.JPG/Files/images/IMG_7463.JPG/Files/images/IMG_7449.JPG/Files/images/IMG_7464.JPG/Files/images/IMG_7466.JPG/Files/images/IMG_7477.JPG/Files/images/IMG_7481.JPG/Files/images/IMG_7483.JPG/Files/images/IMG_7492.JPG/Files/images/IMG_7500.JPG/Files/images/IMG_7513.JPG/Files/images/IMG_7518.JPG

Козацькі забави на базах шкіл,

з якими співпрацює Підвисоцький БДЮТ

/Files/images/IMG_3749.JPG/Files/images/IMG_3798.JPG

Козацькі забави на базі Тернівської ЗШ


/Files/images/IMG_3818.JPG/Files/images/IMG_3843.JPG/Files/images/IMG_3854.JPG/Files/images/IMG_3859.JPG

Змагання юних козачат в Нерубайській ЗШ


/Files/images/IMG_3870.JPG/Files/images/IMG_3922.JPG

Змагаються козаки Кам*янецької ЗШ


/Files/images/IMG_3990.JPG/Files/images/IMG_4010.JPG/Files/images/IMG_4025.JPG/Files/images/IMG_3994.JPG

Юні козачата Підвисоцької ЗШ показують свою силу і спритність, а маленькі козачки підтримують їх українським народним танцем.

Кiлькiсть переглядiв: 176